free site builder


HAKKIMIZDA

Mobirise


Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda,en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.

Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken, uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar, her koşulda üretime katkıda bulunur, kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.

Özel karakter de, teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir, her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır, yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.

1

Misyonumuz

Motorlu Tente sektöründe, En son teknolojiler ile, Pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda, Dünya kalitesindeki ürünü, İnsana ve çevreye saygılı tesislerde üreterek, İnsan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek, Pazara yeni ürünler sunarak, Ürün ve hizmette farklılaşmak, En kaliteli ve en ekonmik motorlu pergola, motorlu tente Türkiye'de üretilir imajını ve Sektörde 1 numara olmayı sürdürmek. 

2

Vizyonumuz

Ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, insanın güvenli ve estetik yaşam alanları konforundan azami faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Adres

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Arıtma Cad. Dilek Sok. No:6 Tuzla / İstanbul

İletişim

Email: info@hausfree.com               GSM: 0533 404 37 09 
GSM: 0533 404 37 06

İletişim

GSM: 0544 413 20 32
GSM: 0532 512 97 40
Fax: 0216 469 87 71