CAM SİSTEMLERİ

Isı yalıtım - Ses izolasyon ve rüzgar koruma - Kesintisiz manzara - Otomatik kullanım - Havalandırma - Cam korkuluk - Özgürlük ve Konfor

VİDEOMUZU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Cam kapı, hastaneler, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant ve işyerleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Dayanıklı ve güçlü yapısıyla mekanlara alternatif dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Cam kapı ile mekanlar genişler, camın güzelliği dinlendirici ve şık bir atmosfer yaratır. İç mekanlarda kullanımı ile derinlik ve ferahlık hissi vermek..
Fotoselli 'Otomatik' Kapı
Fotoselli kapılar özellikle girişi çıkışın yoğun olduğu otel,işyeri,alışveriş merkezi, hastane, cafe ve restaurant gibi mekanlarda hızlı açılıP kapanabilmesi sebebiyle tercih edilen otomatik kapı sistemleridir.   Dış ortam ile bağlantıyı engelleyerek, iç mekanın soğuk-sıcak hava dengesini korumaktadır.Ayrıca kapalı halde mekandaki hij..
Katlanır Cam Sistemi
Katlanır Cam Sistemleri, ev, iş yerleri ve diğer mekanlarda fonksiyonel ve şık ortamlar yaratmanın en estetik yoludur. Katlanır Cam, olumsuz hava şartlarında kapalı tutularak  maruz kalınabilecek olumsuz dış etkenlere karşı etkin koruma sağlamaktadır.   Sıcak hava şartlarında ise tamamen açık tutularak açık mekan gibi faydalanıla..
Eşikli-Eşiksiz Sürme Cam Sistemi
Sürme Cam Sistemleri, eşikli veya eşiksiz olarak uygulanmakta, dekoratif görünümü ve pratik kullanım özellikleri ile göz doldurmaktadır.Kullanım alanının daha kısıtlı olduğu yerlerde sıkça tercih edilen bu sistem , yatay olarak hareket ederek az alanda çalışma imkanı yaratmakta, bu sayede kullanımı pratik hale getirmektedir. Ev, işyeri ..
Giyotin Cam Sistemi
Giyotin Cam Sistemleri, sık kullanılan cam sistemlerinden farklı olarak dikey hareket etmesi sebebiyle ayrıcalık yaratmaktadır. Genellikle teras, cafe ,restaurant ,işyerleri gibi mekanlarda kullanılan giyotin cam sistemleri,özel tasarımı ile mekanlara kesintisiz panorama imkanı sunmaktadır.Dinamik yapısı ile görüş alanını sınırlamadan kullan..
Domain