Üretim Sistemlerimiz ve Teknik Bilgiler

 

HAUS FREE MOTORLU TENTE SİSTEMLERİ TEKNİK BİLGİLER

1-HAUS FREE sistemleri, HAUS FREE tesisinde 1S09001 kaıite standartlarında ve en son teknoıojiyle üretilir. Sistem tasanmi, alüminyum konstrüksiyonu ve tüm aksesuarlan patentli ürünlerimizdir.

2-HAUS FREE ürünlerimizde kullnılan kumaş türü PVC esaslı 3 boyutlu bıçak membran özellikli ve ithal ICA markadir.

3-HAUS FREE sistemleri çalıştıran motor ve otomasyon aksamı ALMAN BECKER markadır. özel olarak tasarlanmış motor bloğu içerisinde kullanılan tüm bileşenler patentli ürünlerimizdir.

4-HAUS FREE sistemleri, tamamı alüminyum aksamdan üretilmiş dikey raylar üzerinde hareket eden, yatay akslardan oluşan. Açlıır-kapanır tavan örtüsü (yürüyen çatı) sistemidİr.

5-HAUS FREE sistemıeri 4 mevsim her türlü hava şartlarına uygun tasarlanıp üretilmektedir,

6-HAUS FREE sistemleri yanal aksamları katlanır cam, sürme cam veya alüminyum doğrama ile kapatılarak, açılır-kapanır Tavan özemğiyle kış bahçesi olarak yaygın kullanıma sahiptir.

7-HAUS FREE sistemlerin alüminyum metal aksamında renk kısıtlaması yoktur. İstenilen tüm RAL renklerinde etekfrostatik toz boyalı olarak üretilebilir, ayrıca ahşap görünümlü transformasyon işleme kartelasındaki tüm renkler elde edilebilir. Firmamizca rutin uygulanan boya standardi (Ozel Tekstüre-Kabarfma) dir.

8-HAUS FREE sistemleri, 25 cm kar yüküne ve 120 km/h rüzgar şiddetine dayanıklıdır.

9-HAUS FREE sistemleri için özel olarak dizayn edilmiş dere profili; üst örtüden dökülen suyun kontrollü toplanmasını, bağlantı aparatı sayesinde izole edilmiş ortamda toplanan suyun dikme profillerinden zemine ilerlemesini ve dışarıya sevkini sağlar.

10-HAUS FREE sistemleri yürüyen çah örfüsü, 850 gr/mz ağırlığında blackout membran olup, SU geçirmeme, yanmama ve tutuşmama özelliklerine sahiptir. Blackout membranın içi siyah film kaplıdır; ışık geçirmeme özelliğiyle beraber ısı yalıtımı da yapar. Yazın sıcağı, kışın soğuğu geçirmez.

11-HAUS FREE sistemlerinin yürüyen çatı raylan özel alüminyum alaşımlı ekstrüzyondur, içi özel dokusu olup hareket mekanizması ve yürüyen aks tekerlerini içerir, hiçbir çelik veya ahşap ilave taşıyıcıya ihtiyacı yoktur. Hem mekanizmayı içerir hem de taşıyıcı ray görevini görür. Aynca tasanmlanyıa şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

12-HAUS FREE sistemlerinin tüm bağlantı aksam ve civataları paslanmaz INOX' dur.

 

VİDEOLARIMIZI İZLEYİN

 

Domain